אוטוטו המפה Sanhok מגיעה לשרתי הלייב, ויש כבר כמה הפתעות

מפתחי המשחק פרסמו מכתב בו הם מודים על העזרה בבדיקות המפה, אך גם מציינים כי המפה לא תיכנס לסבב המפות הרגיל.

המכתב נפתח בתודה לכל השחקנים שתרמו מזמנם בפיתוח המפה, בין אם ע"י מציאת באגים או שיתוף חוות הדעת שלהם על המפה ומה יש לשפר. לא מעט השתנה מהפעם הראשונה שבה המפה עלתה לשרת הניסיוני, ועד הגרסה האחרונה שאמורה להגיע לשרתי הלייב ב-22 לחודש. "זה היה ניסוי עבורנו. נתנו לכם לחקור את המפה כאשר עדיין חלק נכבד מהטקסטורות והמבנים היו בשלבי פרה-אלפה, מה שהחזיר אותנו במובן מסוים לשלבים הראשוניים של ה-Early Access, עבודה של כתף אל כתף לצד הקהילה במטרה לבנות מפה יחד." ציינו המפתחים בפתח ההודעה.

למה יש לצפות כאשר המפה תגיע לשרתי הלייב?

המפתחים טוענים שיש להם כמה הפתעות מתוכננות למפה כאשר היא תגיע לשרתי הלייב, אך יש שני נושאים עיקריים שהם מעדיפים להסביר כבר עכשיו, כדי שלפחות לגביהם לא יהיו הפתעות.

האחד הוא: איך עובד סבב בחירת המפות.

המפתחים מציינים כי מרגע שהשיקו את האפשרות לבחור מפה (בין Erangel ל- Miramar) הם הבטיחו לשים עין על זה ולראות איך דברים מתפתחים, היות וזה יכול להפוך לבעיה כאשר מפות נוספות אמורות להצטרף לסבב. "זה עתה ברור לנו שהחששות שלנו היו מוצדקות, והחלטנו שלא ניתן לתמוך באפשרות לבחירת מפה ביותר משתי מפות". הם המשיכו: "האפשרות לבחור מפה מעלה את מספר אפשרויות המשחק באופן משמעותי מה שעלול ליצור זמני המתנה ארוכים מן הרגיל עבור חלק מאותן אפשרויות. מערכת ה-Matchmaking מתחלקת ליותר מדי פיסות קטנות של אפשרויות משחק וזמני המתנה עבורם, שזה כמעט בלתי אפשרי לספק זמנים סבירים עבור כולם."

מה זה אומר בפועל: למפת Sanhok יהיה סבב מפות משלה (כנראה היא והמפה שתבוא אחריה). במצב הנוכחי תוכלו לבחור בין Sanhok ל-Erangel ו- Miramar.

הנושא השני מדבר על איך מערכת ה-Matchmaking ב-Sanhok תעבוד. "אנחנו רוצים ש-Sanhok תרגיש כמו מפה קאוטית (chaotic) אמיתית, שתספק חוויות שונות עבור שחקנים שונים. בגלל הסיבה הזו, החלטנו שלגבי Sanhok מערכת ה-Matchmaking לא תתחשב ב-MMR של השחקנים, זאת אומרת בדירוג שלהם במשחק. אלא שכל שחקן לא משנה מידת היכולות שלו או הדירוג שלו יכול לשחק במפה עם שחקנים הרבה יותר טובים ממנו, או הרבה יותר נחותים ממנו. "כשתצללו לתוך משחק, תוכלו להילחם גם נגד השחקנים הטובים בעולם, וגם נגד שחקנים עם פוטנציאל קצת נחות מכם". כך נכתב בהודעה.

לסיכום, בהחלט יש למה להתרגש לאור השקת מפת Sanhok בשרתי הלייב, אשר אמורה לספק חווית משחק די שונה משאר המפות שאנחנו מכירים. מדובר במפה שהיא רבע מהמפות הנוכחיות מבחינת גודלה – עם סדר הופעה של פריטים במשחק שונה לגמרי, מה שאומר הרבה יותר נשקים, הרבה יותר ציוד פרוש, והרבה יותר אקשן בסך הכל. יהיה מעניין בהחלט לראות איך כל זה יתפתח במיוחד לאור השינויים האחרונים.

להודעה המקורית.

מפתח אתרי וורדפרס מדריכים וורדפרס