האם אנו צפויים לראות מפה חדשה במשחק בהשראת צפון קוריאה? אתם עלולים להיות מופתעים מהתשובה!

בדרך כלל פוליטיקה ומשחקי מחשב זה לא משהו שהולך ביחד, אולם באופן מפתיע נשאלה שאלה על צפון קוריאה בפאנל שהתקיים ב-E3, בו השתתף לא אחר מ-"Playerunknown".

ברנדן גרינד(Playerunknown) ואחד המפתחים של PUBG ישבו לשיחה בכנס ה-E3 ודיברו על נושא המפות במשחק, ובמהלך השיחה עלו שני נושאים שהיו מעט בעייתים, אחד מהם היה על המדינה שנמצאת עכשיו במרכז החדשות, צפון קוריאה. במהלך הראיון עלתה שאלה מהפייסבוק של אחד מהגולשים ששאל "האם PUBG אי פעם יגיע ל-PS4"'?, שאלה שלא ממש זכתה לתשובה ברורה, ואז הגיע התור של הקהל לשאול שאלות.

"מה אתם חושבים על ההתחממות ביחסים בין דונלד טראמפ לקים ג'ונג און, והאם תחשבו בעתיד ליצור מפה של צפון קוריאה במשחק?"

השאלה נענתה במבטים מופתעים של היושבים בפאנל, כשהמפתח של המשחק שיחרר כנראה מעט יותר מידע ממה שתכנן: "ברוב המשחקים שמפותחים במזרח הרחוק, צפון קוריאה מוצגת כטיפוס הרע, המדינה שאף אחד לא רוצה להתקרב אליה במשחק. אבל כשאני חושב על מה שקורה כרגע בעולם, זה יהיה רעיון טוב להציג אותה כמקום יפה על מפה", ולאחר מכן מיד הוסיף: "לא בטוח שהייתי אמור להגיד את זה, אבל אמרתי כבר".

היוטיובר Vault Dude צינן מעט את ההתלהבות בסרטון שהוציא ובו ניסה לפרשן את מה שהתרחש בכנס, וטען שהוא בספק שמפה כזאת באמת תצא בקרוב, או אי פעם בכלל. "זה יהיה יותר מדי פרובוקטיבי וייצור כעס גדול מדי. הוא ניסה לספק תגובה שתמצא חן בעייני הקהל. זה יהיה נושא בעייתי מדי עבור המפתחים".

מפתח אתרי וורדפרס מדריכים וורדפרס