המשחק PUBG משנה את עולם משחקי הסלולר

כשלושה חודשים לאחר יציאתה לשוק, גרסת המובייל של המשחק זוכה לשבחים חסרי תקדים בכל העולם.

Playerunknown's Battlegrounds הוא אחד ממשחקי המחשב המצליחים ביותר בעולם, וכזכור קיבל גם מקום של כבוד בתערוכת E3 בסוף השבוע שעבר, שם הוצגו המגן הבליסטי החדש והמפה החדשה, Sanhok, בנוסף למפת שלג שנמצאת בשלבי פיתוח ראשוניים ואשר אמורה לצאת בחורף 2018. אולם למי ששכח, PUBG הפך לאחרונה גם לאחד ממשחקי המובייל המצליחים והאהובים ביותר, ויש מי שמגדיל ואומר שמדובר גם במשחק שיכול להיות נקודת מפנה לתעשייה כולה.

הגרסה הראשונה של PUBG Mobile שוחררה למכשירי הסמארטפונים בסין לפני כארבעה חודשים, זאת לאחר שנחלה הצלחה גדולה הן בביקורות ברשת והן בכמות ההורדות, כאשר כחודש לאחר מכן המשחק יצא גם עבור שאר העולם, וכעת הוא מתקרב כבר לאיזור ה-10 מיליון שחקנים ביום במכשירי האנדרואיד והאייפון. לאור ההצלחה המטאורית, באתר The Mobile Indian Network, החליטו להקדיש לו הבוקר כתבת שער גדולה.

"PUBG MOBILE הוא משחק של פעם בדור. הוא פותר את הלבטים של גיימרים רבים ברחבי העולם הרוצים לשחק במשחק אבל לא יכולים להרשות לעצמם מחשב עוצמתי או שאין להם את הזמן הדרוש כדי לשבת באותו מקום. מדובר בגרסה סלולרית שהופכת את המשחק לנגיש יותר עבור כולם", נכתב באתר, והאמת? על פי הביקורות שאנחנו קוראים ברשתות החברתיות מאז צאתו, אי אפשר להגיד שאנחנו מתפלאים.

כידוע, הממשק שונה כך שיתאים בצורה טובה יותר למובייל, כשבתחילת המשחק רוב השחקנים(הבוטים) אמורים להיות גרועים למדי. בהמשך הרמה כמובן עולה והשחקנים יוחלפו בשחקנים אמיתיים. PUBG Mobile דורש מערכת הפעלה של iOS 9.0 ומעלה וגרסת האנדרואיד נמכרת על ידי יותר מ-500 מכשירים שונים, ועל פי הכתבה, האפליקציה שלו הפכה לשנייה הכי מבוקשת בחנויות האפליקציות בקרב משתמשי הסמארטפונים בהודו, והותקנה כבר אצל 2.5 מיליון משתמשי אנדרואיד בלבד!

משחקים ברשת אונליין >>

בכתבה, שמתייחסת בעיקר לשוק הענקי של הודו, מחמיאים למפתחי המשחק אשר זיהו את הצורך הבסיסי של שחקני אונליין לשחק מכל מקום, בלי להקריב מההנאה. "במדינה כמו הודו, שם יש קהל עצום למשחקים תחרותיים, המהלך של PUBG יכול להרים את קהילת הגיימינג התחרותי לרמות חדשות. ההשפעה יכולה להיות רק חיובית על הגיימרים במדינה".

מפתח אתרי וורדפרס מדריכים וורדפרס