הסטרימר הפופולרי Shroud הורחק פעם נוספת מהמשחק PUBG

הסטרימר הפופולרי הורחק מהמשחק PUBG, כך על פי דיווח שעלה היום ב-GameGeek, זאת לאחר שהוא ו"חברו לפשע" Wadu שיחקו יחד עם האקר בשידור חי בטוויץ'.

התגובות לשידור לא איחרו לבוא, כאשר חלקן היו זועמות במיוחד בקרב קהילת השחקנים שמשחקים במשחק.
חשוב לציין ש-shroud היה מודע כל העת לכך שהוא משחק שלצידו האקר, בין אם בזמן שנהג במכוניות מעופפות, או כשהרג שחקנים אחרים בעזרתו האדיבה של אותו האקר. בעקבות אותו שידור, משתמשים רבים ב-Reddit וב-Twitch דרשו להרחיק את אחד הסטרימרים הגדולים במשחק, מה שהוביל לסערה תקשורתית שהסתיימה בבאן המיוחל. shroud עצמו הודה בשידור שהוא קיבל "הרחקה זמנית מהמשחק".

"בסך הכל ניסיתי להנות. ברור שידעתי מה אני עושה, וזה לא היה הרעיון הכי מוצלח. באותו זמן חשבתי שזה רעיון טוב, אבל מסתבר שלא. אני מבקש סליחה מכל מי שהתאכזב ממני על כך שרימיתי". הוא הוסיף ואמר שהוא קיבל הרחקה של חודש מהמשחק.

חשוב לציין שבין התגובות שדרשו את השעייתו היו גם מי שטענו שהוא בסך הכל בדרן שרוצה להנות, ומי שעוקב אחריו יודע למה לצפות. shroud גם הודה שהוא פגש את ההאקר שלוש פעמים בעבר ושהכל היה מתוכנן. כך או כך, נדמה שב-PUBG לא עושים הנחת סלב ולא בפעם הראשונה. בפעם הקודמת שהורחק זה היה "banana man" ששיתף איתו פעולה במשחק סולו מה שאסור על פי חוקי המשחק.

ההרחקה האחרונה באה לאחר שורה של שיתופי פעולה בין shroud וחברת PUBG במספר תחומים, לרבות שיווק של פריטים קוסמטים במשחק בהשראתו של הסטרימר.

מפתח אתרי וורדפרס מדריכים וורדפרס