חברת PUBG הכריזה על טורניר צדקה בגובה של מיליון דולר בו ישתתפו Shroud, Ninja ועוד

חברת PUBG הכריזה על קיום של אירוע צדקה, ה-PGI Chairty Showdown, בו ישתתפו מיטב הסטרימרים של המשחק על חלוקה של כספים בגובה של מיליון דולר, וגם פורסמה רשימת השדרים ל-PGI Global Invitional.

ה-PGI 2018, היא תחרות המייג'ור הגדולה ביותר שהתקיימה עבור המשחק PUBG עם פרסים כספיים בגובה של 2 מיליון דולר אשר יתחלקו בין עשרים קבוצות, אך נדמה שאם חשבנו שזה יהיה הדבר היחיד שנצפה בו החודש, ב-PUBG חשבו קצת אחרת.

"שלום לכולם,

דיברנו רבות על ה-PGI ועל כך ש-20 קבוצות ישחקו על פרס כספי בגובה של 2 מיליון דולר, אך לא דיברנו על כמה מהאירועים האחרים שצפויים לקרות במהלך התחרות. היום, אנו מכריזים על אחד מהאירועים האילו, ה-PGI Charity Showdown". נכתב בתחילת ההכרזה.

ההכרזה ממשיכה ומציינת כי תחרות ה-PGI Charity Showdown תפגיש בין שחקנים מקצוענים במשחק לכמה מהסטרימרים הפופולריים ביותר. הקבוצות יילחמו על האפשרות לזכות בכסף אותו יתרמו לצדקה לפי בחירתם, מתוך סך פרסים כספיים בגובה של מיליון דולר. אילו הם כמה מהסטרימרים המוכרים שצפויים לקחת חלק בטורניר: Shroud, Ninja, DrDisRespect, Moondye, Sacriel ועוד הרבה. הקבוצות יורכבו מ-40 שחקנים מקצוענים ו-40 סטרימרים פופולריים, אשר ישחקו יחד.

חלוקת פרסים תתבצע באופן הבא:

מקום ראשון: 600,000$, 150,000$ פר שחקן.
מקום שני: 300,000$, 75,000$ פר שחקן.
מקום שלישי: 100,000$, 25,000$ פר שחקן.

כפי שציינו כל שחקן יוכל לבחור לאן לתרום את הכסף לבחירתו.

בנוסף, הוכרזו גם השדרים והאנליסטים למשך תקופת הטורניר הראשי, PGI Global Invitational, אשר בין היתר ניתן למצוא שוב את Avnqr, ה-Analyst המוביל כיום במשחק ו Tobiwan שדר Dota2 הפופולרי.

הן טורניר הצדקה והטורניר הראשי צפויים להתקיים בין התאריכים 25-29 ליולי.

הכרזה מקורית.

מפתח אתרי וורדפרס מדריכים וורדפרס