חברת PUBG מרגיעה: ייצא תיקון לפתור את בעיית ה-right peeking כבר בעדכון הבא

חברת PUBG הודיעה באופן רשמי כי בסוף פברואר יצא עדכון אשר צפוי לשים סוף להיעלמותם של אובייקטים בעת הצצה מימין.

למקרה שפספסתם, היוטיובר הפופולרי "Wackyjacky101" פרסם לפני מספר ימים סרטון מעניין שהפתיע רבים, לרבות את PUBG עצמם. הסרטון המדובר מראה איך אפשרות ההצצה מכיוון ימין (או right-peeking) מקנה יתרון משמעותי במצבים מסוימים, כזה שאף יכול להכריע משחקים. הבעיה כפי שהיא באה לידי ביטוי בסרטון: שחקן שמציץ מצד ימין בזויות מסוימות יכול לראות את דמות האויב שלו מבלי שהאויב יראה אותו חזרה. אז איך זה עדיין לא תוקן?

Wackyjacky היה די בהלם מהתגלית, ואולי היה מופתע עוד יותר מכך שאף אחד לא דיבר על זה עד עכשיו. Jeemzz מקבוצת Liquid  הואיל בטובו לשפוך קצת אור על התופעה, ושיתף שהבעיה מוכרת כבר זמן רב, ואלה היו בכלל הקוריאנים שגילו זאת לראשונה, ועשו בזה שימוש כדי לקבל יתרון במשחקים תחרותיים. כאשר שאר השחקנים המקצועניים גילו זאת גם, הם בחרו לשמור על התופעה בפרופיל נמוך כדי שזה לא יהיה יותר מדי פופולרי…ממש יראי שמיים!

כך או כך, לאור הפופולריות של וואקי והויראליות של הסרטון, זה היה רק עניין של זמן עד ש-PUBG הרשמית תגיב בנושא ותעדכן מה בכוונתה לעשות, והפלא ופלא עברו כמה ימים ספורים בלבד מפרסום הסרטון וזכינו להודעה רשמית. נוסח ההודעה הוא לא הכי חד משמעי, אבל כן יש אזכור לכך שתהיה הפחתה בהתכנות  מצבים בהם אובייקטים הופכים לבלתי נראים כשמבצעים הצצה מכיוון ימין, ונדמה לפחות שהסגה מגיעה לסיומה בקרוב. 

לסרטון של Wackyjacky

לציוץ של PUBG

 

מפתח אתרי וורדפרס מדריכים וורדפרס