טורניר חדש מבית PGL יפגיש 16 קבוצות להילחם על שווי פרסים בגובה של 100,000$

מארגנת האירועים היוקרתית חברת PGL, אשר ידועה בהפקה של אירועי Major למגוון משחקים כמו Counter-Strike ו-Dota2 הכריזה על טורניר נוסף ייחודי ל-PUBG בשם PGL-PUBG Fall Invitional.

בהודעה שפרסמה החברה בטוויטר בראשון לחודש, PGL הכריזו על טורניר חדש שיתקיים בין התאריכים 11 עד ל-14 באוקטובר, ואשר יפגיש בין 16 הקבוצות הטובות בעולם. כפי שניתן לצפות ממותג כמו PGL, הפרסים הכספיים לא מאכזבים (אם כי גם לא באותו סדר גודל כמו ה-PGI 2018) ויעמדו על 100,000$. 16 הקבוצות הטובות ביותר ייפגשו בבוקרשט, רומניה, מקום האולפנים של חברת PGL להיאבק על הפרס.

זהו לא הטורניר הראשון ש-PGL מארגנת, כאשר רק במרץ השנה החברה ארגנה את ה-PGL-PUBG Spring Invitional עם פרס כספי דומה בגובה של 100,000$. אז זו הייתה קבוצת Ghost Gaming שלקחה את המקום הראשון כנגד קבוצות כמו FaZe Clan המצוינת, קבוצת Kinguin בניצוחו של Larsen אשר היום נקראת WTSG, ואף קבוצת OMG הסינית שזה עתה לקחה את המקום הראשון ב-PGI 2018.

אם לשפוט לפי המתכונת שבה קבוצות הוזמנו ל-Spring Invitional, אז ניתן בהחלט להעריך שגם הפעם, 8 קבוצות יוזמנו באופן אישי לתחרות ו-8 הקבוצות הנותרות יעפילו דרך מוקדמות שיתקיימו אונליין.

לעדכונים בזמן אמת נמליץ לעקוב אחר חשבון הטוויטר שלנו כאן.

מפתח אתרי וורדפרס מדריכים וורדפרס