כל ההכרזות מ-E3: מפה חדשה, מגן חדש, ושובו של ה-War mode.

לא מעט הפתעות מחכות לנו השנה בגזרת ה-PC וה-Xbox ואף המובייל. בין אם זו מפה חדשה, מגן בליסטי חדש, השקתה של מפת Sanhok לשרתי הלייב ועוד. יש למה לחכות!

"שלום לכולם,

במסיבת העיתונאים של Microsoft ב-E3 מוקדם יותר היום, הכרזנו על כמה תכנים מלהיבים וחדשים שהולכים להיכנס למשחק PUBG בכל הגרסאות." נכתב בפתח ההודעה שפורסמה ב-Steam מוקדם יותר.

אולי אחד הפריטים המעניינים שהולכים להיכנס למשחק הוא המגן הבליסטי החדש, אשר אמור להגיע לגרסאות ה-PC וה-Xbox מאוחר יותר השנה. אנחנו לא לגמרי משוכנעים עד כמה הוא יהיה פופולרי אם בכלל, אך הרעיון נשמע נחמד. כולנו יודעים כמה זה קשה להילחם באזור נטול כל מחסה, והמגן הבליסטי למעשה אמור לתת מענה כאן. המגן מחליף את מקום הרובה הראשי, והוא בעיקר שימושי למשחקי צוותים, כך לדברי המפתחים.

השחקנים שישתמשו במגן הבליסטי יוכלו לעזור לחברי הקבוצה לזוז מנקודה לנקודה ולהגן עליהם מפני ירי של אויב תוך שהם מתקדמים לאט לאט. יש לציין שהשחקן שמחזיק את המגן יוכל להשתמש אך ורק ב-אקדחים, SMG's ורימונים, וכמובן נשקים המיועדים לקרבות פנים אל פנים. בשלב הראשוני המגן הבליסטי יהיה זמין אך ורק ב-War mode.

אך זה לא כל מה שאמור להגיע למשחק השנה, יש גם מפת שלג חדשה לגמרי.

"המפה כרגע בשלבי פיתוח ראשוניים ביותר, ואנו מכוונים להביא אותה ל-PC וה-Xbox בחורף הקרוב. תצפו לראות מכניקה חדשה הסובבת סביב שטח השלג החדש.
בקרוב יהיו לנו גם פרטים נוספים לגבי המפה השלישית שלנו שאמורה לצאת בקרוב, Sanhok. אנחנו גאים להכריז שהיא תגיע ל-PC ב-22 ליוני, ולקראת סוף הקיץ גם ל-Xbox."
נכתב בהודעה.

זה יהיה מרגש בהחלט להתחיל לשחק במפת Sanhok בשרתי הלייב, שכן מדובר במפה שעל פי רבים היא תחרותית ומהנה יותר למשחק.

לנוחיותכם, PUBG פרסמו גם סרטון הכרזה מקיף עם כל החידושים:

להודעה המקורית

מפתח אתרי וורדפרס מדריכים וורדפרס