ל-PUBG יש עדכון חדש בשרת הטסט: מערכת סקינים חדשה, דרגות במשחק ועוד.

עוד לא הספקנו לעכל את השינויים האחרונים בעדכון #21 שיצא רק בתחילת החודש, וב-PUBG כבר דאגו לנו להצצה למה מצפה לנו בעדכון הבא, #22 במספר, הנמצא כבר בשרתי הטסט וכולל חידושים מעניינים.

החודש אנחנו נחשפים לשני עדכונים גדולים במשחק מה שמעיד על רצון עז של החברה לעורר את קהילת השחקנים ולנסות לענות על חלק מהביקורת שמופנת כלפי המשחק בזמן האחרון. בנוסף לכך, עם התחרות הגוברת מצד משחקי BR אחרים וכאלה האמורים לצאת בעתיד, ב-PUBG כנראה מבינים את הדחיפות בהטמעה של חידושים ושינויים למשחק, אשר מצד אחד אמורים לשפר את חווית המשחק; כמו תיקוני באגים וכו', ומצד שני גם נותנים זריקת עידוד לשחקנים חדשים וישנים כדי שלא יאבדו עניין במשחק.

אז מה בעצם מצפה לנו בעדכון הקרב ובא?

העדכון צפוי לנחות בתחילת אוקטובר בשרתים החיים, והוא כולל לא מעט חידושים כמו מערכת סקינים חדשה, מערכת דרגות חדשה, שינויים וחידושים לממשק של המשחק, וגם לא מעט תיקוני באגים כחלק מקמפיין ה-FIX PUBG שהחברה מקדמת.

שינויים ל-Macthmaking:

לאחר העדכון החדש, האזור בו השחקן ישחק ייקבע באופן אוטומטי לפי האזור בו הוא נמצא. אם הקבוצה מכילה כמה שחקנים מאזורים שונים, מערכת הMatchmaking תחליט באופן עצמאי באיזה אזור הקבוצה תשחק.

מערכת דרגות חדשה:

שחקנים מעתה יקבלו דרגות בהתאם לביצועים שלהם במשחק. ישנן 8 דרגות, וכדי לקבל דרגה יש לשחק לפחות 10 משחקים במשחק. התמונה מטה ממחישה את האופן בו הנקודות משוכללות ואיך הדרגה של השחקן נקבעת:

בנוסף, אם חיכיתם לאפשרות לבחור מפה כרצונכם במשחק בין שלוש המפות האפשריות, לאחר העדכון הבא זה יהיה שוב אפשרי. שחקנים יוכלו לבחור באיזו מפה לשחק; Erangel Miramar או Sanhok, או לחלופין לבחור באפשרות ה-Quick join ולאפשר למערכת לבחור בשבילכם באיזו מפה יתקיים המשחק הבא.

ישנה גם מערכת סקינים חדשה:

"הוספנו מערכת סקינים שבאמצעותה תוכלו להמיר סקינים מאיכות מסויימת לאיכות גבוהה יותר. שחקנים יוכלו להמיר סקינים מאותו ה-tier ובנוסף לנקודות BP, לסקין מ-tier גבוהה יותר". אתם תצטרכו 10 סקינים כדי לבצע את ההמרה, והסקין הכי טוב שניתן יהיה לקבל בשלב הזה יהיה בדרגת rare (צבע כחול) כל עוד המערכת בבדיקות.

כדי לקרוא על כל השינויים הצפויים לנו במשחק אתם מוזמנים לקרוא את הודעת Steam המקורית כאן.

מפתח אתרי וורדפרס מדריכים וורדפרס