מובייל: קצרים בזמן? ייתכן שמוד הארקייד נוצר במיוחד עבורכם!

לפני כחודשיים יצא מוד חדש בשם ארקייד מוד (Arcade mode) אשר מציע דרכים נוספות לשחק את המשחק שכולנו אוהבים. אם אתם מחפשים משחקים מהירים ומלאי אדרנלין, ייתכן שזה בדיוק המוד בשבילכם.

את המשחק PUBG או בשמו המלא Playerunknown's Battlegrounds כולכם בטח מכירים (בטח אם אתם פה!), זה אותו משחק שכבש את העולם תוך זמן קצר וסחף את שוק ה-PC אחריו ולאחר מכן ביתר שאת גם את שוק המובייל. כיום, במובייל יש שתי גרסאות משחק, אחת שהיא הקלאסיק שרובכם בטח מכירים, ובנוסף לה; גרסת ה-ארקייד המתאימה למי שקצר בזמן ומחפש אקשן "כאן ועכשיו".

הארקייד הוא מוד מאד ייחודי מבחינת החוויות שהוא יוצר. ראשית, בארקייד מוד יש הגבלה ל-28 שחקנים בלבד, מה שמרמז על כך שמדובר בחווית משחק הרבה יותר מהירה "ואלימה", וכזו שהלחימה בה מאד אינטנסיבית כבר מהרגע הראשון שתכנסו למשחק. לארקייד גם שלושה מצבי משחק שונים שניתן לבחור לקחת בהם חלק: מצב משחק מהיר, מצב אימון צלפים, ומצב הנקרא מיני זון. לגבי המיני זון ייתכן שנדרשת כתבה רק בשבילו לכן נשאיר אותו בצד לעת עתה.

משחק מהיר – המשחק מהיר הוא משחק שאורכו עד 8 דקות בלבד, ואזור הצניחה בו יחסית קטן מאד בהשוואה לאחרים. כמות הנשקים גדולה מבדרך כלל, אולם ראוי לציין כי יש בו טוויסט של הגבלה אקראית של סוגי הנשקים במפה, מה שאומר שתוכלו למצוא את עצמכם מוצאים רק שוטגאנס(Shotguns) למשך משחק שלם. המשחק מתחיל עם 28 שחקנים, וזמני ההמתנה בלובי קצרים מן הרגיל. משחק בסולו יכול להיות מלחיץ במיוחד היות וזמן מציאת נשקים והתארגנות הוא קצר מאד.

אימון צלפים – לעומת המשחק המהיר, במוד אימון צלפים המשחק נמשך בערך עד 15 דקות, כאשר שטח המשחק גדול יותר, וכמו שאולי אפשר לנחש, מבחינת נשקים תוכלו למצוא רק רובי צלפים ואקדחים. גם באפשרות משחק זו יש אקראיות מבחינת סוגי הנשקים שיהיו זמינים במפה אולם זה יהיה מוגבל רק לרובי צלפים. לדוגמה: תוכלו למצוא רק סוגים ספציפיים כמו רובי צלפים חצי אוטומטיים, רובי צלפים שהם Bolt action וכו . נציין שבאפשרות משחק זו יש יותר זמן למצוא נשק, להתחבא ואפילו למצוא גילי סוט אם שפר עליכם מזלכם.

לסיכום, הארקייד מוד מאוד כיפי ומהיר, פתרון מאוד נוח וטוב למי שקצר בזמן ומחפש אקשן מבלי לבזבז יותר מדי זמן על לוט ומיקום במפה. בנוסף, למי שמחפש דרכים להתאמן ולהשתפר במשחק, המוד בהחלט יכול לשמש אתכם לחימום והתמקצעות עם נשקים שונים מבלי לבזבז זמן על "downtime" עד למפגש עם שחקנים אחרים שמאפיין משחקים רגילים.

הכתבה נכתבה במשותף עם Igor Pogozhy.

מפתח אתרי וורדפרס מדריכים וורדפרס