נחיתה מוצלחת משיגה לכם פולקה – אז איפה נוחתים?

יש משהו בקפיצה מדויקת, שעושה את כל ההבדל. אחת כזאת שאיך שנוחתים מוצאים תיק 2, X4, ו-M4 – נחיתה שנותנת לנו קרקע פורייה היישר על התרנגולת בערב. בסיקור הקצר הזה אדבר קצת על אזורי קפיצה הנאים בעייני.

איראנגל

(Georgopol (KB

הנחיתה תתבצע קרוב לגשר, מהצד המזרחי שלו ונתקדם לתוך בתי הדירות. חלקכם בטח פחות מתלהבים מלעבור דירה דירה, ונכון לפעמים זה לוקח הרבה זמן ונכון לפעמים זה שלל לא משהו… אבל לרוב יש תמיד רכב איפה שהוא, מלא אזורים למחסה והשלל מספק.

(Sosnovka Military base (OE

בסיס האימה אני קורא לו כי באמת שזה אימה לרדת שם, אין הרבה מקומות להתחבא וכולם רצים פנימה לבסיס עצמו או לעלות במעלה התאורה כי בדרך כלל יש שם נשק לטווח רחוק. אם תשרדו יהיה לכם כיף כי בשולי הבסיס יש איזה באגי אחד או שניים ובונקרים נחמדים לבזוז שיציעו לכם שלל נאה.

(Stalber (JF

ראש ההר הזה בדרך כלל מספק מנה מספקת של שלל, וכמובן של אש. לא מעט אנשים נוחתים פה אבל אם תשרדו, יהיה לכם נשק נהדר וגם תהיו על ראש ההר – ככה שאם מצאתם איזה 8X , אתם מוזהבים. סטאלבר קצת רחוק מהמרכז, אבל לא תהיה לכם בעיה למצוא רכב על כביש העפר שמתפתל סביב ההר.

מיראמאר

(Water Treatment (JE

האזור האהוב עלי ביותר במפה המדברית הוא מפעל להתפלת מים הנמצא בקרבת סאן מארטין. פה תוכלו למצוא (תמיד) ציוד נהדר באזורים השקועים של המפעל, ישנם 4 אגני מים ריקים שבתחתית שלהם תמצאו דברים טובים כמעט תמיד.

(Ruins (AJ

בצפון מערב חזק תוכלו למצוא אזור של הריסות ארכיאולוגיות,  בהריסות עצמם ישנו מניין מעניין של ציוד ואם לא תמצאו את שחשקה נפשכם אתם יכולים להתקדם לאזורים הבנויים שנמצאים בקרבת מקום. יש להיזהר כי לרוב המעגל הראשון לא נסגר בקרבת מקום ויש להגיע לאזור עם רכב ע"מ שתוכלו להחיש המלטות מהירה.

(Campo Militar (AG/H

כמו סוסנובקא, קמפו מיליטאר הוא הבסיס הצבאי של מיראמר. הבסיס נמצא ממש כמה קליקים מ-טיירה ברונקה. כמו בהריסות שנמצאות הרחק מערבה, גם לבסיס הצבאי הספרדי הזה צריך להגיע מצוידים ברכב אלא אם ה"תמזל" מזלכם וקפצתם ממש מעליו. אני אומר ה"תמזל" כי עכשיו אתם צריכים למצוא רכב כדי לברוח מהבסיס, אבל ברגע שתמצאו, היו בטוחים כי תהיו מצוידים כקורח.

 

אז עכשיו שאתם יודעים מה אני אוהב, קחו לכם קישור לאתר שנותן אינפורמציה  אינטראקטיבית רחבת הקף בכל הנוגע למפות של המשחק.

מפתח אתרי וורדפרס מדריכים וורדפרס