קבוצת Gen G. Gold הקוריאנית היא אלופת ה-TPP ב-PGI 2018

לאחר שני ימי משחק ושמונה סיבובים הקבוצה הקוריאנית גרפה פרס כספי בשווי של 400,000$ ואת התואר אלופת ה-TPP של ה-PUBG Global Invitional 2018.

אילו היו שני ימי משחק עמוסי אקשן והתרגשות ב-מרצדס בנץ ארנה שהתחילו ב-25 והסתיימו אתמול לאחר קרב מותח בין הקוריאנים לקבוצות האירופאיות. כבר ביום הראשון זו הייתה דווקא Liquid שניצחה שני סיבובים ברציפות וסיימה במקום השני אחרי קבוצת Gen G. Black. קבוצת Gen G. Gold דווקא סיימה את היום הראשון רק במקום השישי והמפתיע.

היום השני היה שייך כולו לזהובים אשר כבר בתחילת הסיבוב החמישי הפתיעו את הקהל עם לא פחות מ-12 הריגות.

אין ספק שהקבוצות האירופאיות לא אהבו בתחילה את ההחלטה של PUBG לקיים שני טורנירים, אחד למוד ה-TPP ואחד ל-FPP, מה שגרם ללא מעט תסכול בצד המערבי של הגלובוס. עם זאת, הקבוצות האירופאיות לא אכזבו ולמעשה הציגו תוצאות מעולות במגרש הבית של האסיאתים, כאשר שלושת הקבוצות האירופאיות שובצו בחמשת המקומות הראשונים, אולם לא מספיק כדי לקחת את המקום הראשון כמובן.

לאחר תום שמונה סיבובים ואלופה קוריאנית אחת, זהו הדירוג האחרון:

בעוד כ-40 דקות יחל אירוע הצדקה בו ישתתפו סטרימרים יחד עם שחקנים מקצוענים. המנצחים יוכלו לתרום סכומים של עד מיליון דולר לעמותה כלשהי לבחירתם. מחר אנו צפויים להמשיך עם טורניר ה-FPP המיוחל אשר יתחיל בשעה 16:00 שעון ישראל.

לפרטים נוספים.

מפתח אתרי וורדפרס מדריכים וורדפרס