קבוצת OMG הסינית היא המנצחת של טורניר ה-FPP ב-PGI 2018!

קבוצת OMG הסינית מפתיעה את עולם ה-PUBG בניצחון בטורניר ה-FPP בו כולם ציפו למנצחת אירופאית.

אילו היו שמונה משחקים מותחים במיוחד לאורך שני ימי משחק, כאשר כבר בתום היום הראשון למשחקים OMG הצליחו לפתוח פער משמעותי על פני הקבוצות האחרות עם לא פחות מ-3 ניצחונות לטובתה. דווקא ביום השני היא הראתה ביצועים קצת פחות טובים, אולם הפער שפתחה יום קודם לכן הספיק כדי לגרוף את תואר אלופת העולם הראשונה ב-PUBG. רבים בירכו את הקבוצה הסינית והשחקנים עצמם התרגשו מאד על ההישג שלהם.

למי שפספס, PGI 2018 הוא טורניר ה-PUBG הגדול ביותר שהתקיים עד כה, ואשר הפגיש קבוצות מכל העולם להתחרות אחת בשנייה בשתי קטגוריות, FPP ו-TPP, ואף אולי לזכות בפרסים כספיים בשווי מאות אלפי דולרים. רבים בחצי הגלובוס המערבי של העולם (צפון אמריקה ואירופה) היו די בטוחים שתהיה מנצחת אירופאית בגרסת ה-FPP למשחק לפחות -היות ובמדינות האסאיתיות המוד נחשב לפחות פופולרי לעומת TPP.

אולם ציפיות לחוד ומציאות לחוד, אף אחד לא ציפה להפתעה של השנה בדמות קבוצה סינית בעלת שם עלום, לפחות לכל מי שלא מאורע בסצינה הסינית, שהצליחה לגבור על כל הקבוצות האירופאיות ולקחת את הפרס הגדול בדמות 400,000$. עם זאת, חרף הניצחון של OMG, שבעת המקומות הבאים היו שייכים כולם לקבוצות מערביות, ובפרט קבוצת Liquid המצויינת שהצליחה להתברג במקום השני בטורניר ה-TPP וה-FPP.

לאחר שמונה משחקים עמוסי אקשן זהו הדירוג העדכני ביותר:


מקור לתמונה.

ראוי לציין לטובה את אחוזי הצפייה בתחרות, שהפתיעו כמעט את כולם והציגו הרבה אופטימיות עם מעל לחצי מיליון צופים (להוציא את הקהל הסיני) בסיבוב השמיני והאחרון.

מפתח אתרי וורדפרס מדריכים וורדפרס