שינויים בקבוצת TSM לקראת עונת 2020

ארגון ה-Esports הפופולרי TSM מצרף לשורותיו את השחקנים "Jembty","Braexco" ו-"FEXX"

לעומת ארגונים אחרים ב-TSM לא מבזבזים זמן ומתכוננים כבר לעונה החדשה, עם שורה של שינויים משמעותיים בהחלט.

"כפי שרובכם יודעים, קבוצת ה-PUBG שלנו עברה שינויים משמעותיים עד כה. ראשית העזיבה – אשר הייתה ידועה כבר באמצע דצמבר כאשר Gustav עזב ל-FaZe, ו-Iroh אמור להצטרף לקבוצה אחרת בשבועות הקרובים. אנו כמובן מאחלים המון מזל והצלחה בקריירה שלהם, ונשמח בהזדמנות זו גם להודות להם על העבודה הקשה בקבוצה.

בנוסף, Rawryy יורד מעמדת השחקן, ובמקום יתפוס את עמדת המאמן של הקבוצה לעונה הקרבה. mykLe יישאר כשחקן היחיד משנה שעברה ויצטרף ל-'Fexx' המוכשר, 'Braexco' ו- 'Jembty'!".
נכתב בפתח הודעת הארגון.


לא צריך להיות מומחה גדול כדי לנחש שהעונה TSM תהיה אחת הקבוצות החזקות בסצינה התחרותית. אחד השינויים אולי המשמעותיים ביותר, זו הצטרפותו של Jembty אשר הוביל עד לאחרונה את קבוצת Liquid שבעזרתו הפכה לשם המשמעותי ביותר אולי במשחק. Jembty ידוע ביכולותיו הן כשחקן והן כקפטן ומוביל משחק מצוין אשר בעברו התחיל בקבוצת FaZe ומשם עבר ל-Liquid, ועתה ל-TSM. שחקן עתיר ניסיון בהחלט אשר יכול לבד לשנות תוצאות של משחקים בהחלטה נכונה.

בנוסף ל-Jembty הקבוצה גם מקבלת עוד חיזוק בדמות Braexco אשר ידוע כשחקן הגרמני אולי הטוב במשחק, ואשר ראה לא מעט הצלחות כחלק מקבוצת Penta ו-G2. בנוסף להם, יצטרף גם Fexx הנחשב לשם עולה במשחק ואשר הקריירה המקצועית שלו התחילה רק במאי 2019. יהיה מעניין בהחלט לראות איך השחקנים ישתלבו יחד והאם TSM תוכל להמשיך ולקרוא תיגר אמיתי על Liquid ו-FaZe בעונת 2020.

מקור
מפתח אתרי וורדפרס מדריכים וורדפרס